Advertisement

DISCLAIMER Welcome to the Ringside Addiction TV On Demand Event Listings. Please note that all these video presentations of live events were either made by Ringside Addiction whether it be in part or in full, OR the footage was bought from the promoter at the time. Any event that was filmed, edited or bought by Ringside Addiction is the property of Ringside Addiction and subject to copyright in Australia effective from its upload date however the owner of the LIVE EVENT has full permission to use for their own promotion on the condition the footage is not used in a negative way. Ringside Addiction TV ON-Demand is designed for entertainment and to share the love of Australian Wrestling. Any profit made from this Service is used to create and present new events. Thank-you for visiting our site and we hope you enjoy.

Australian Wrestling Federation

September 15 2009 - Break Out Mt Druitt"'

  • Rockerfella vs Grant Lindstrom
  • Dead Draven vs Spaceboy Dacey
  • Massive Q vs Traffic
  • Detonation Crew vs The Freakshow
  • Mint Condition Mick Moretti vs Adam Hoffman
  • Mighty Mel vs Harley Wonderland
  • Adam Danzig vs Powerhouse Theo - AWF Commonwealth Championship

October 9 2009 - Break Out Campelltown

  • Krakerjack vs Blakestone
  • AWF Tag Team Championship Four Way Clash
  • Adam Danzig vs Iron Jay Coles
  • Massive Q vs Mick Moretti
  • Scotty Club vs Adam Hoffman
  • Harley Wonderland vs Selene vs Mighty Mel
  • Kizarny Sinn Bhodi vs Powerhouse Theo - AWF Commonwealth Championship

October 10 2009 - Break Out Wallsend

  • TNT Confronts Billy Flyswat
  • Adam Danzig vs Aadam Hoffman
  • Harley Wonderland vs Mighty Mel
  • The Freak Show vs Team Astronomy - AWF Tag Team Championship
  • Zander Bathery vs Mick Moretti - AWF Young Lions Championship
  • Bill Flyswat vs Iron Jay Coles
  • Traffic and Jesse Williams vs Grant Lindstrom and Chris Goode
  • Kizarny Sinn Bhodi vs Max Comic

October 11 2009 - Break Out Fairy Meadows

  • Toxin vs Max Comic
  • Massive Q vs Krackerjack
  • Kyle Seminoff vs Adam Hoffman
  • Cornershop Connection vs Team Astronomy - AWF Tag Team Championship
  • Adam Danzig vs Mick Moretti - AWF Young Lions Championship
  • Harley Wonderland and Aurora vs Mighty Mel and Bombshell Bo
  • Kizarny Sinn Bhodi vs Iron Jay Coles

January 15 2010 - Best of the Best

  • Round 1 - Krakerjack vs TNT
  • Round 1 - Blakestone vs Mark Hilton
  • Mick Moretti vs Jarrad Slate - AWF Young Lions Championship
  • Massive Q vs Iron Jay Cole - AWF Australasian Championship
  • Spaceboy Dacey vs Powerhouse Theo - AWF Commonwealth Championship
  • Jesse Williams and Samoan Warrior vs Cornershop Connection - AWF Tag Team Championship
  • Best of the Best Final Match

March 28 2010 - Intense Rivalries

  • Bill Flyswat vs Rob the Scientist
  • Omega and Selene vs The Illusionist and Mighty Mel
  • Falco vs Spaceboy Dacey
  • Grant Lindstrom vs Powerhouse Theo - AWF Commonwealth Championship
  • Mick Moretti vs DJ Fusion
  • Sir Loin and Shane Saw vs Tama Williams and Samoan Warrior
  • Freakshow vs Cornershop Connection and Iron Jay

April 10 2010 - Supanova Brisbane Day 1

  • Sorrow vs Massive Q
  • Mason Childs and Esteban Molina vs The Illusionist and Rob the Scientist
  • Grant Lindstrom vs Johnny Lukas
  • Kyote vs Grant Lindstrom and Johnny Gunn
  • Mick Moretti vs Josh Haze - AWF Young Lions Championship
  • Zero vs AJ Istria
  • Rob the Scientist and The Illusionist and Mick Moretti vs Josh Haze, Esteban Molina and Johnny Gunn

April 11 2010 - Supanova Brisbane Day 2

  • Mason Childs vs Mick Moretti - AWF Young Lions Championship
  • Esteban Molina vs Johnny Gunn
  • Grant Lindstrom vs Rob the Scientist
  • AJ Istria vs Johnny Lukas
  • Kyote vs Massive Q
  • Grant Lindstrom vs Sammy Lee Shayder
  • Esteban Molina, Johnny Gunn and Johnny Lucas vs Mick Moretti, Rob the Scientist and The Illusionist

April 16 2010 - This is AWF Wrestling At The Cube

  • Mick Moretti vs Kasey Jackson - AWF Young Lions Championship
  • Toxxin and Mr Mortis vs Traffic and Blakestone
  • Bill Flyswatt vs Powerhouse Theo - AWF Commonwealth Championship
  • Tama Williams vs Mark Hilton
  • The Illusionist Gravity vs Spaceboy Dacey and Rob the Scientist
  • TNT vs Massive Q
  • The Illusionist and Grant Lindstrom vs Tama Williams and DJ Fusion
  • Kasey Jackson vs Traffic
  • Mark Hilton vs Powerhouse Theo - AWF Commonwealth Championship
  • Sir Loin vs Mick Moretti - AWF Young Lions Championship
  • Aurora vs Mighty Mel
  • Il Cognito vs Blakestone

April 14-15 2012 - Supanova Gold Coast

  • Esteban Molina and Sara Jay vs Dean Draven and Toni Storm
  • Chris Achillies vs Jesse Daniels
  • Slade Mercer and Esteban Molina cs TNT and The Illusionist
  • Jack Tasman and Sara Jay vs Illusionist and Toni Storm
  • Slade Mercer vs The Illusionist
  • Dean Draven vs AJ Istria
  • Slade Mercer Open Challenge

November 10 2012 - Supanova Brisbane

  • Andy Phoenix vs TNT
  • Mason Childs vs Josh Haze
  • Mark Davis vs Turbo Wolverine

April 20 2013 - Supanova Gold Coast

  • Slammin Sam vs Spaceboy Dacey
  • Dean Draven vs Jake Nova
  • Renegade vs Kelso Kahoniz
  • Spaceboy Dacey and Jake Nova vs Slammin Sam and Dean Draven
  • Jake Nova vs Alex Titan
  • Renegade and Spaceboy Dacey vs Blizzard and Jonathan Link
  • Slammin Sam vs Kobra Jones

April 21 2013 - Supanova Gold Coast

  • Jake Nova vs Spaceboy Dacey
  • Renegade and Slammin Sam vs Kyote - Handicapp Match
  • Australian Wolverine Mason Childs vs Koi Bom-Bora
  • Jag vs Robbie Heart
  • Kelso Kahoniz vs Jesse Daniels -- Kyote and Jesse Daniels vs Kelso Kahoniz and Spaceboy Dacey

November 9 2013 - Supanova Brisbane

  • Combat Wombat vs Australian Wolverine Mason Childs
  • Kelso Kahoniz and Jon Jeremy vs Dan Damage and Spaceman Dacey
  • Jade Diamond vs Fatoo
  • Kelso Kahoniz vs Combat Wombat
  • Jade Diamond and Fatoo vs Space Ranger and Jonathan Link
  • Darth Father vs Boba Fat
  • Jon Jeremy vs Jesse Daniels
  • Combat Wombat vs Jonathan Link

November 9 2013 - Supanova Brisbane

  • Jesse Daniels vs Jonathan Link
  • Ben Damage and Spaceboy Dacey vs Combat Wombat and Koi Bombora
  • Mighty Mel vs Sara Jay - Australian Women's Championship
  • Australian Wolverine Mason Childs vs Koi Bombora
  • Spaceman Dacey and Ben Damage vs Combat Wombat and Jonathan Link
  • Jon Jeremy vs Jesse Daniels
  • Jon Jeremy vs Ben Damage
  • Mighty Mel vs Sara Jay - Australian Women's Championship

March 15 2014 - CitySlam

  • Mighty Mel vs Rachael Rose - Australian Women's Championship
  • Diego Del Fuego vs Mystery
  • Tyson Gibb vs Jake Nova
  • Saxon Bruce vs Whisky Sixx
  • Shane Saw and Massive Q vs Harky and Spaceboy Dacey
  • Apollo vs Dean Draven vs TNT - AWF Australasian Championship

April 5 2014 - Supanova Gold Coast Day 1

  • TNT vs Mystery
  • Sara Jay vs Toni Storm
  • Renegade vs Jake Nova (Part)
  • Dean Draven and Sara Jay vs Mystery and Toni Storm
  • TNT, Dean Draven and Renegade vs Mystery, Junior and Jake Nova

April 6 2014 - Supanova Gold Coast Day 2

  • Slammin Sam vs Renegade
  • Jake Nova vs Dean Draven
  • Australian Wolf Mason Childs vs Dean Draven
  • Dave Law vs Spaceboy Dacey
  • Sara Jay and TNT vs Mystery and Toni Storm
  • Koi Bombora and Kobra Jones vs Renegade and Junior
  • Slammin Sam vs Rufio
  • Spaceboy Dacey vs Jake Nova

November 29 2014 - Supanova Brisbane Day 1

  • Massive Q vs Bobby V
  • TNT vs Great Mitsu
  • Benny Factor vs Super Cyclone
  • Great Mitsu and Massive Q vs Australian Wolf Mason Childs and TNT
  • Great Mitsu vs Dean Draven - AWF Australasian Championship
  • Kyote and Benny Factor vs Spaceman Dacey and Maniac Mattai

November 30 2014 - Supanova Brisbane Day 2

  • Bobby V vs Jesse Daniels
  • Kyote, Massive Q and Great Mitsu vs TNT, Australian Wolf Mason Childs and Spaceman Dacey
  • Kyote vs Dean Draven - AWF Australasian Championship
  • Benny Factor vs TNT
  • Esteban Enricae vs Great Mitsu
  • Kyote and Massive Q vs Dean Draven and Manic Mattai
  • Great Mitsu and Bbenny Factor vs TNT and Spaceman
  • PJ OConnor vs Esteban Enricae

April 18 2015 - Supanova Gold Coast Day 1

  • Jake Nova vs Dean Draven - AWF Australasian Championship
  • Kyote vs Spaceman Dacey
  • Spaceman Dacey vs Dean Draven - AWF Australasian Championship
  • Jake Nova vs Slammin Sam
  • Kyote and Jake Nova vs Spaceman Dacey and TNT

April 19 2015 - Supanova Gold Coast Day 2

  • Kyote vs Dean Draven - AWF Australasian Championship
  • Thirteen vs Spaceman Dacey
  • Kyote vs Maniac Mattai
  • Thirteen and Slammin Sam vs TNT and Dean Draven
  • Kyote and Thirteen vs Spaceman and TNT

November 11 2016 - Supanova Brisbane Day 1

  • Alex Sheppard vs The Misfit
  • Bullet Kliq vs Detonation Crew

November 12 2016 - Supanova Brisbane Day 2

  • Jackson Spade and Misfit vs 80's Art
  • Bullet Kliq vs Detonation Crew
  • Triple X Rated vs Dean Draven - AWF Australasian Championship
  • Bullet Kliq vs Detonation Crew
  • Kyote vs Dean Draven - AWF Australasian / Commonwealth Championships
  • Misfit vs Jackson Spade

November 3 2016 - Supanova Brisbane Day 3

  • Kyote vs Jackson Spade
  • DJ Havpk vs Misfit
  • Alex Sheppard vs Dean Draven - AWF Australasian Championship
  • Thirteen vs Luciano DaVinci
  • Kyote's Klan vs AWF AllStars

April 22 2017 - Supanova Gold Coast Day 1

  • Spaceman Dacey vs Jack Pain - CCW Australian Championship
  • Rip Rielly vs Drake Adams
  • Blair Seeker vs TNT - AWF Commonwealth Championship
  • Bullet Kliq vs Party Rockers
  • JL Gold vs Whisky Sixx
  • Silvio Milano vs Alex Irvine
  • Austin Winters and Donnie Mako vs Luxford and Bojack

April 23 2017 - Supanova Gold Coast Day 2

  • Drake Adams vs Donnie Mako
  • Rip Rielly vs Jack Pain - CCW Australian Championship
  • TNT and Jack Pain vs Rip Rielly and Drake Adams
  • Silvio Milano vs Donnie Mako
  • Silvio Milano vs Donnie Mako vs Rip Rielly

July 30 2017 - Live at the Stag

  • Jack Pain vs Dean Draven
  • Scotty Haim vs Abbadon vs Silvio Milano vs Misfit vs Jake Gibson vs Whisky Sixx
  • Blakestone vs Buccaneer
  • Shane Saw and Anubis vs DJ Sonic and Donnie Mako
  • Jegis Kong vs TNT - AWF Australasian - Commonwealth Championship
  • Jackson Spade vs Blacktown Brawler - Hardcore War

November 9 2017 - Supanova Brisbane Day 1

  • Nate Cole vs TNT
  • Johnny Hardwood vs Emerald Warrior
  • Kyote vs Keegan

November 10 2017 - Supanova Brisbane Day 2

  • Keegan vs Blair Seeker
  • ZuZu vs Goran
  • Jaxon Cross vs TNT - AWF Australasian-Commonwealth Championship
  • Echo vs Bushido
  • Spaceman Dacey vs TNT

November 11 2017 - Supanova Brisbane Day 3

  • Keegan vs Bushido
  • Bullet Kliq vs Johnny Hardwood and Bushido
  • Spaceman Dacey vs TNT - AWF Australasian-Commonwealth Championship
  • Goran vs Johnny Hardwood
  • Keegan vs Emerald Warrior
  • Kyote vs Bushido
  • TNT, Zuzu and Goran vs Spaceman Dacey, Keegan and Johnny Hardwood

November 9 2018- Supanova Brisbane Day 1

  • The Misfit vs Hugh Manatee
  • Detonation Crew vs Xander Sullivan and Adonis

November 10 2018 - Supanova Brisbane Day 2

  • Jesse Daniels vs Bushido
  • TNT vs Misfit - AWF Commonwealth Championship
  • Adonis and Jaxon Cross vs Headstrong
  • Jesse Daniels Challenges Kyote
  • Bushido vs Misfit - AWF Commonwealth Championship
  • Draegon vs JL Gold

November 11 2018 - Supanova Brisbane Day 3

  • JL Gold vs Misfit Commonwealth Championship
  • Jesse Daniels vs Dolph Finn
  • Johnny Hardwood vs Adonis
  • Jaxon Cross vs JL Gold
  • Cedrick Brave vs Jaxon Cross
  • Adonis, JL Gold and Dolph Finn vs Johnny Hardwood, Jesse Daniels and Rhys Rayzelle

February 24 2019 - February Fallout

  • Alyna vs Tarlee
  • Kyote vs Scotty Haim
  • TNT vs Juventud Guerrera
  • Bonus - TNT vs Misfit - Anything Goes

April 6 2019 - Supanova Melbourne Day 1'

  • Shane Saw and Xavier Black vs DNA - Tag Team Championships
  • DCT vs Chris Rukker
  • Krash and Zodiac vs DNA - Tag Team Championship
  • DCT vs Gore
  • Chris Trance vs Chris Rukker
  • Joey Eclipse vs El Technico

April 7 2019 - Supanova Melbourne Day 2'

  • Shane Saw vs Chris Rukker
  • Jason Krash vs Chris Trance
  • Gore vs Chris Trance
  • Shane Saw confronts Shane Hero
  • DNA VS Golden Gods - AWF Tag Team Championship
  • Xavier Black vs Chris Rukker
  • Shane Saw and Joey Eclipse vs Jason Krash and Zane Zodiac

April 13 2019 - Supanova Gold Coast Day 1

  • Cedric Brave vs Misfit - AWF Commonwealth Championship
  • Ashley Phoenix vs Spaceman Dacey
  • Wesley Williams vs Jaxon Cross
  • Renegade and Dregon vs Adonis and JL Gold - AWF Tag Team Championship
  • Jesse Daniels vs Wesley Williams
  • Jesse Daniels vs Wesley Williams vs Cedric Brave
  • Renegade vs Jaxon Cross
  • Dreagon vs Spaceman

April 14 2019 - Supanova Gold Coast Day 2

  • Jaxon Cross vs Misfit - AWF Commonwealth Championship
  • Wesley Williams vs Jason Hyde
  • Detonation Crew vs Adonis JL Gold - Tag Team Championship
  • Wesley Williams vs Jason Hyde Rematch
  • Jesse Daniels vs Ashley Phoenix

' June 21 2019 - Supanova Sydney Day 1'

  • Blacktown Brawler vs Grant Lindstrom
  • Keegan and Wesley Williams vs TNT and JD Strowse

June 22 2019 - Supanova Sydney Day 2

  • Kasai vs Whisy Sixx - AWF Commonwealth Championship
  • Grant Lindstrom vs Goran
  • DJSonic vs TNT
  • Shane Saw vs Chris Rukker
  • Flame vs Alyna Kyle
  • Keegan vs JD Strowse

June 23 2019 - Supanova Sydney Day 3'

  • Keegan vs TNT
  • Shane Saw vs Goran
  • Chris Rukker vs Whisky Sixx
  • Keegan vs Goran
  • Keegan and Shane Saw vs Chris Rukker and JD Strowse

March 7 2020 - Supanova Melbourne Day 1

  • JXT vs Whisky Sixx - AWF Commonwealth Championship
  • Philippine Dream vs Chris Trance
  • Xavier Black and Joe OConnor vs Jayson Krash and Zane Zodiac
  • Gore vs JXT
  • Shane Saw vs Aris Legendas
  • Carlo Cannon and Zhan Wen vs Detonation Crew - AWF Tag Team Championship
  • Chris Trance vs Xavier Black vs Hell Yeah}
  • Dream and Lengendis vs Krash and Zodiac

March 8 2020 - Supanova Melbourne Day 2

  • Gore vs Whisky Sixx - AWF Commonwealth Championship
  • Phillipine Dream vs Aris Legendis
  • Krash and Zodiac vs Detonation Crew -AWF Tag Team Championship
  • JXT vs Xavier Black
  • Shane Saw and El Kaleesh vs Super Krash Bros
  • Philippine Dream vs JXT
  • Kaleesh, Aris and Crowe vs Detonation Crew

March 13 2020 - Supanova Gold Coast Day 1

  • BLarz vs Johnny Hardwood
  • Rick Lloyd vs EC Diamond
  • Blackjack and Renegade vs The Brojo
  • Bushido vs Johnny Hardwood
  • EC Diamond vs Renegade vs Craven
  • Star Troopers Dance Crew Performs

March 14 2020 - Supanova Gold Coast Day 2

  • BLarz vs EC Diamond
  • The Merc vs Flashman
  • BLarz vs TNT
  • Flashman and EC Diamond vs The BroJo
  • BLarz and The Merc vs TNT and Flashman

March 12 2021 - Reset

  • Shane Saw vs Matt Static
  • The Mauler vs Aries
  • Nikki Poteet vs Coby Starr
  • Mad Maxx and Darius Vega vs Detonation Crew - AWF Tag Team Championship
  • Trauma and Torture vs Akell and Tobias Hemingsworth Junor
  • The Outsider vs Linstrom
  • Abaddon vs Whisky Sixx - AWF Commonwealth Championship

March 27 2021 - Return to Wrestling

  • Torture vs Akell
  • The Outsider-Mauler vs Tobias Hemingsworth Jr
  • Madd Maxx vs Whisky Sixx - AWF Commonwealth Championship
  • Lindstrom and Aries vs Detonation Crew
  • Shane Saw vs Fergus Ferguson - Anything Goes
  • Djaysonic vs Misfit - AWF Australasian Championship

April 9 2021 - Back in Blacktown

  • DJaysonic vs Shane Saw
  • Jengis Kong vs Hemingsworth
  • Abaddon vs Matt Static
  • Darius Vega vs Whisky Sixx - AWF Commonwealth Championship
  • Mauler vs Aries
  • Misfit vs Akell
  • Torture and Trauma vs Detonation Crew - AWF Tag Team Championship Street Fight

April 24 2021 - Momentum

  • DJaySonic vs Jengis Kong
  • Nikki Poteet vs Nyx Jade
  • Toture and Trauma vs Aries and Matt Static
  • Akell vs Misfit - AWF Australasian Championship
  • Mad Maxx vs Fergus Ferguson
  • The Maulers vs Detonation Crew - AWF Tag Team Championship
  • Shane Saw vs Whisky Sixx - AWF Commonwealth Championship

May 1 2021 - Blue Mountains Mayhem

  • Tobias Hemingsworth Jr vs Misfit - AWF Australasian Championship
  • Madd Maxx Ramirez vs Matt Static
  • Torture and Trauma vs Blacktown Brawler and Aries
  • Nikki Poteet vs Coby Star
  • Shane Saw vs Akell
  • Misfit Z and Jengis Kong vs Detonation Crew - AWF Tag Team Championship

May 22 2021 - The Mayn Event

  • Trauma vs DJaySonic
  • The Maulers vs Tobia and Akell
  • Trauma vs TNT
  • Aries vs Shane Saw
  • Nikki Poteet vs Coby Starr vs Kathryn Nixon
  • Torture vs Whisky Sixx - AWF Commonwealth Championship

June 4 2021 - SmackDown in Blacktown

  • Torture vs Shane Saw
  • Abbaddon vs DJaysonic
  • Kathryn Nixon vs Flame
  • Aries vs Misfit - AWF Australasian Championship
  • Social Productions vs Detonation Crew - AWF Tag Team Championship
  • Mauler vs Fergus Ferguson
  • Mad Maxx Ramirez vs Whisky Sixx - AWF Commonwealth Championship

Ringside Addiction Official Lineage

PWA Queensland

May 11 2007 - Rise of the Warriors 2007

  • Ashley Riot vs AJ Istria
  • Round 1 - Jake E Jones vs Champaign Pyro
  • Round 1 - Knox vs Crofty
  • Round 1 - Chad Skyze vs Damian Slater
  • Round 1 - Dave Deluxo vs Jass
  • Adam Gambino vs Deacon Star - PWA Canberra Championship
  • Round 1 - Seoul vs Bishop Sommers
  • Round 1 - Mason Childs vs Madd Dogg
  • Round 1 - Ryan Eagles vs Blakestone
  • Round 1 - Kyote vs Chris Hero

May 12 2007 - Rise of the Warriors 2007

  • Mark Davis vs AJ Istria
  • Round 2 - Bishop Sommers vs Dave Deluxo
  • Round 2 - Dal Knox vs Mason Childs
  • Round 2 - Ryan Eagles vs Ashley Riot
  • Round 2 - Chris Hero vs Damien Slater
  • Round 3 - Mason Childs vs Dave Deluxo
  • Round 3 - Chris Hero vs Ryan Eagles
  • Jass vs Blakekstone - PWA Australian Heavyweight Championship
  • Crofty vs Kyote
  • Rise of the Warriors Final Round for the PWA International Championship

June 9 2007 - Proving Ground

  • Seoul vs Esteban Molina
  • Inferno vs Deacon Star vs Champaign Pyro - PWA Victorian Championship
  • Cam Teno vs Ashley Riot vs AJ Istria vs Mark Davis
  • Kyote vs Blakestone - PWA Australian Heavyweight Championship
  • Ryan Eagles vs Mason Childs - PWA International Championship
  • Chad Skyze vs Sorrow - Endurance Series

July 7 2007 - Initial Conflict

  • Robbie Heart vs Ash Riot
  • AJ Istria vs Sorrow
  • Rancid vs Kyote
  • Deacon Star vs Mark Davis
  • Seoul vs Ashley Riot - Match 1
  • Damian Slater vs Mason Childs - PWA International Championship

August 8 2007 - Hot August Fights

  • AJ Istria w/Donnie St Michael vs Cam Teno
  • Deacon Star vs Rob Fox
  • Chad Skyze vs Dave Ross
  • Sorrow w/Sway vs Blakestone - PWA Australian Heavyweight Championship
  • Kyote vs Adam Gambino
  • Seoul vs Ash Riot - Match 2
  • Mikey Broderick vs Mark Davis - Tables Match
  • Robbie Eagles vs Mason Childs - PWA Iinternational Championship Iron Man Match

September 22 2007 - Battleground Decisive

  • Sorrow vs Deacon Star - Falls Count Anywhere
  • Kyote vs Cam Teno
  • Sway vs Madison Eagles
  • AJ Iistria vs Luke Watts
  • Seoul vs Ash Riot - Match 3
  • Shane Haste vs Dave Ross
  • Mark Davis vs Krakerjack
  • Mikey Broderick, Ryan Eagles and Sean O'Hare vs James Blade, Obie Cartel and Mason Childs)

October 27 2007 - Halloween Holocaust

  • Dave Ross vs AJ Istria
  • AJ Istria, Donnie St Michael and Seoul vs Cam Teno and Johnny Gunn - Handicap Match
  • Obie Cartel vs Chris Vice
  • Mark Davis vs Rancid
  • Jayson Cooper vs Seoul
  • Murcielogo vs Mason Childs - PWA International Championship
  • Jame Blade vs Kyote
  • Sorrow vs Ash Riot vs Chad Skyze vs Jayson Cooper vs Mikey Broderick- PWA Queensland Championship

November 17 2007 - Fight For Supremacy

  • Johnny Gunn vs Cam Teno
  • Blakestone vs Mark Davis
  • Phoenix vs Dave Brahma
  • Kyote vs Obie Cartel
  • Ash Riot vs Seoul - Match 4
  • Bishop Sommers vs Sorrow - PWA Queensland Championship
  • Dave Ross vs James Blade
  • AJ Istria vs Mason Childs - PWA International Championship

December 15 2007 - Summer Reign

  • Mark Davis vs Chad Skyze - Last Man Standing
  • Johnny Gunn vs Cam Teno
  • Dave Ross vs Mike Vandal vs AJ Istria
  • Dave Brahma vs The Captain
  • Obie Cartel vs Damian Slater
  • Champaign Pyro vs Robby Heart
  • Johnny Lukas vs Sorrow - PWA Queensland Championship
  • Ash Riot vs Seoul - Match 5
  • Kyote vs Blakestone
  • James Blade vs Mason Childs - PWA International Championship

January 18 2008 - Resistance

  • Johnny Gunn vs AJ Istria vs Cam Teno vs Deacon Star vs Johnny Lukas vs Phoenix
  • Seoul vs Dave Brahma
  • Dave Ross vs Luke Watts
  • James Blade vs Carlo Cannon
  • Obie Cartel vs Esteban Molina
  • Ash Riot vs Blakestone
  • Matt Wolf vs Sorrow - PWA Queensland Championship
  • Obie Cartel and Rancid vs Mark Davis and Mason Childs
  • Kyote vs Mikey Broderick - PWA Canberra Championship
  • PWAQueensland vs PWANightmare 8-Man Tag Match

January 19 2008 - Dawn of Chaos

  • Matt Wolf vs Cam Teno vs Deacon Star vs Johnny Lucas
  • Esteban Molina vs Rancid
  • Ash Riot vs Mark Davis
  • Dave Brahma and Dave Ross vs AJ Istria and Seoul
  • Johnny Gunn vs Sorrow - PWA Queensland Championship
  • Luke Watts vs Phoenix - PWA Canberra Championship
  • Obie Cartel vs Carl Cannon
  • Mikey Broderick vs James Blade - PWA Double Crown
  • Blakestone vs Mason Childs - PWA International Championship

February 16 2008 - WrestleCrisis

  • Mark Davis vs Esteban Molina
  • PWAQ vs PWANightmare Trios Challenge
  • Sara Jay vs Sway
  • Rumble Match
  • Ash Riot vs Rancid
  • Harry Hardshaw vs Champagn Pyro vs Shadow Phoenix vs Sorrow - PWA Queensland Championship
  • James Blade vs Obie Cartel
  • Damian Slater vs Mason Childs - PWA International Championship

March 14 2008 - PWA Nightmare's Revolution In Darkness

  • Corey Rush vs Johnny Lukas vs Sorrow vs Phoenix
  • Obie Cartel vs Dave Brahma
  • Rancid and Johnny Gunn vs Kyote and Cam Teno
  • Ash Riot vs Rick Sterling
  • Esteban Molina vs Deacon Star
  • Jessie McKay vs Penni Lane
  • AJ Istria vs Dave Ross
  • Mark Davis vs Shadow Phoenix - PWA Queensland Championship
  • Seoul vs Mason Childs - PWA International Championship

April 19 2008 - Road to Warriors

  • Champaign Pyro vs Matt Silva
  • Kyote vs Johnny Gunn
  • Rancid vs Phoenix vs Joey Angel vs Johnny Lukas
  • Penni Lane vs Chamaine
  • Dave Brahma vs James Blade
  • Esteban Molina vs Cory Rush vs Crofty
  • Dave Ross vs Rick Sterling
  • Seoul vs Sorrow vs Deacon Star vs Mark Davis - PWA Queensland Championship
  • Ash Riot vs AJ Iistria
  • Obie Cartel vs Mason Childs - PWA International Championship

May 16 2008 - Rise of the Warriors 2 Night 1

  • Ash Riot vs Kyote - Round 1
  • Rick Sterling vs Robby Heart - Round 1
  • Sway vs Jessie McKay vs Kellie Skater
  • Champagne Pyro vs Roger Ventura - Round 1
  • Damian Slater vs James Spade - Round 1
  • Seoul vs Blakestone - Round 1
  • Trik Davis vs Mark Davis - Round 1
  • Sorrow vs Dave Ross vs Johnny Gunn vs Obie Cartel - PWA International Championship
  • Mason Childs vs Chris Hero - Round 1

May 17 2008 - Rise of the Warriors 2 Night 2'

  • Blakestone vs Rick Sterling - Round 2
  • Esteban Molina vs Ash Riot - Round 2
  • Damian Slater vs Roger Ventura - Round 2
  • Mark Davis vs Chris Hero - Round 2
  • Team Queensland vs Team Nightmare
  • Blakestone vs Chris Hero - Semi Final
  • Esteban Molina vs Damian Slater - Semi Final
  • Kyote vs Rancid
  • Champagne Pyro vs Robby Heart vs Trik Davis vs Obie Cartel - PWA International Championship
  • Esteban Molina vs Chris Hero - Rise Final

June 14 - Blaze of Glory

  • Ash Riot vs Adam Gambino vs Corey Rush vs Seoul
  • Penni Lane vs Vida Loca
  • Phoenix vs Johnny Lukas
  • AJ Istria vs Robbie Irons
  • Sway vs Kellie Skater
  • Johnny Gunn vs Sorrow
  • Adam Bruiser vs Cremator vs Crofty vs Kyote - SWA Southern Cross Championship
  • Champagne Pyro vs Esteban Molina
  • Mark Davis vs Rick Sterling - PWA Queensland Championship
  • Dave Brahma vs Obie Cartel - PWA International Championship

July 19 2008 - Fight For Survival

  • Arcade Green vs AJ Edwards vs Corey Rush vs Matt Silva
  • Sway vs Aurora
  • Johnny Gunn and Johnny Lukas vs Sorrow and Phoenix
  • Dave Ross vs AJ Istria - 30 Minute Iron Man Match
  • Jonathan Croft vs Adam Gambino
  • Kellie Skater vs Jesse McKay
  • PWAQ vs PWA Nightmare 8-Man Elimination Match

August 22 2008 - Retaliation

  • AJ Istria ad Seoul vs Phoenix and Sorrow
  • Rick Sterling vs Corey J Rush
  • Kobra Jones vs Robbie Irons
  • Kellie Skater vs Jessie McKay
  • Jonathan Croft vs Kyote - Street Fight
  • Johnny Lukas vs Red Arcade
  • Esteban Molina vs Mason Childs
  • Penni Lane vs Sway
  • Johnny Gunn v Mark Davis - PWA Queensland Championship - Street Fight
  • Mark Davis vs Obie Cartel - PWA International Championship

September 21 2008 - Proving Ground

  • Arcade Green and Arcade Red vs Corey J Rush and Deacon Star
  • Kellie Skater vs Sway - Falls Count Anywhere
  • Kyote vs AJ Istria
  • Jonathan Croft's 5-Count Challenge
  • Adam Bruiser vs Robbie Irons
  • Esteban Molina vs Mason Childs
  • Mikey Broderick vs Obie Cartel - PWA International Championship
  • Johnny Gunn and Johnny Lukas vs Phoenix and Sorrow - Tag Team Ladder Match

October 24 2008 - Super Tag League

  • AJ Istria and Seoul vs Arcade Green and Arcade Red - Round 1
  • Damian Slater and Robby Heart vs Phoenix and Seoul - Round 1
  • Mark Davis and Mason Childs vs J-Rock and Jimmy Scarlett - Round 1
  • Johnny Gunn and Johnny Lukas vs Adam Gambino and Esteban Molina - Round 1
  • Kellie Skater vs Cassie Kai vs Tenille Taylor vs Vixsin
  • Carlo Cannon vs AJ Edwards
  • Tournament Semi-Final
  • Tournament Semi Final
  • Adam Bruiser vs Kyote - Dog Collar Match - Showtime Wrestling Alliance Southern Cross Championship
  • Ash Riot vs Obie Cartel - PWA International Championship
  • PWAQ Tag Team Title Tournament Final

October 25 2008 - Halloween Holocaust

  • Phoenix and Sorrow vs J-Rock and Jimmy Scarlett
  • Arcade Green vs Robbie Irons
  • Mason Childs vs Carlo Cannon vs Robby Heart
  • Kellie Skater vs Tenille Taylor
  • Seoul vs Damian Slater vs Johnny Lukas vs Mark Davis - PWA Queensland Championship
  • Arcade Red, Arcade Yellow, Ash Riot, Corey J Rush and Kyote vs Adam Gambino, AJ Istria, Champaign Pyro and Esteban Molina
  • Arcade Pink vs Vixsin
  • Johnny Gunn vs Matt Silva vs Mikey Lord vs Obie Cartel - PWA International Championship Ladder Match

November 29 2008 - PWA Underground: Origins of Evolution

  • Kyote vs Phoenix
  • Mark Davis vs Arcade Red vs Sorrow
  • Madison Eagles vs Jessie McKay
  • Ash Riot vs James Blade
  • Mason Childs s Seoul
  • Rick Sterling vs Obie Cartel - PWA International Championship
  • Johnny Gunn vs Esteban Molina vs AJ Istria vs Ryan Eagles - PWA Underground Championship

December 19 2008 - Summer Reign: International Incident

  • Carlo Cannon vs Ash Riot
  • Adam Bruiser vs Robbie Irons
  • Rick Sterling and Seoul vs Phoenix and Sorrow - PWAQ Tag Team Championship
  • Kyote vs Johnny Lucas
  • Johnny Gunn vs AJ Istria - PWA Underground Championship
  • Sara Del Rey vs Arcade Pink vs Jessie McKay vs Madison Eagles vs Sway vs Tenille Taylor
  • Ryan Eagles vs Sean O'Shea vs Obie Cartel - PWA International Championship
  • Shadow Phoenix vs Chris Hero - Pro Wrestling Guerrilla World Championship

December 20 2008 - Summer Reign - Cleveland Chaos

  • Carlo Cannon and Sean O'Shea vs Johnny Gunn and Johnny Lucas vs Corey J Rush and Deacon Star vs Seoul and Rick Sterling - PWAQ Tag Team Championship
  • Ash Riot vs Ryan Eagles
  • Adam Bruiser vs Phoenix - No DQ Match
  • Sorrow vs Seoul - PWA Queensland Championship
  • Jessie McKay vs Sway
  • Shadow Phoenix vs Esteban Molina
  • Kelly Skater vs Sara Del Rey
  • Mason Childs vs Chris Hero - 2 Out Of 3 Falls - Pro Wrestling Guerrilla World Championship
  • Kyote vs Obie Cartel - PWA International Championship

January 19 2009 - Valley Fight Night

  • Deacon Star v Johnny Lukas
  • Kellie Skater vs Jessie McKay vs Sway vs Tenille Taylor
  • Esteban Molina vs James Blade
  • Sorrow vs Phoenix
  • Johnny Gunn vs Seoul - PWA Queensland Championship
  • AJ Istria vs Obie Cartel
  • Adam Bruiser vs Ahmed Iblis vs Ash Riot vs Mark Davis vs MH Cydell vs Esteban Molina - PWA International Championship

February 21 2009 - Ominous Path

  • Johnny Gunn and Johnny Lukas vs Arcade Red and Arcade Yellow
  • Ash Riot vs Mark Davis - Match 1 of 3
  • Sorrow vs Josh Haze
  • AJ Istria vs Phoenix
  • Mason Childs vs Roger Ventura - AWF Australasian Championship
  • Rise 3 Qualifying Battle Royal
  • James Blade vs Seoul - PWA Queensland Championship
  • Aurora, Kellie Skater, Sway and Vida Loca vs Jessie McKay, Sara Jay, Shazza McKenzie and Tenille Taylor
  • Carlo Cannon vs Esteban Molina - PWA International Championship

March 14 2009 - New Hazard

  • Johnny Lukas vs D-Star
  • Ash Riot vs Mark Davis -Match 2 of 3
  • Sorrow vs Robbie Irons
  • Kobra Jones vs Arcade Red
  • Sway vs Sara Jay
  • Johnny Gunn vs AJ Istria
  • Mikey Lord vs Seoul - PWA Queensland Championship
  • Mark Davis, Mason Childs and Sorrow vs Ash Riot, Kyote and Phoenix
  • Luke Watts vs Rick Sterling vs Esteban Molina - PWA International Championship

March 28 2009 - PWA Underground's 11th Hour

  • Shazza McKenzie vs Sara Jay
  • Mark Davis and Mason Childs vs Joe and Josh Haze
  • Johnny Gunn and Johnny Lukas vs Rick Sterling and D-Star - PWAQ Tag Team Championship
  • Seoul VS Sagat Pyro
  • Kiel Steria vs AJ Istria - PWA Underground Championship
  • Ryan Eagles vs Esteban Molina - PWA International Championship Lumberjack Strap Match

April 18 2009 - Valley Fight Night 2

  • AJ Istria vs MH Cydell
  • Kyote and Phoenix vs Johnny Lukas and Johnny Gunn - PWAQ Tag Team Championship
  • Mark Davis vs Mat Diamond vs Robbie Eagles
  • Mason Childs vs Seoul - PWA Queensland Championship European Rules
  • Sorrow vs Zero
  • Sway vs Kellie Skater - Last Woman Standing
  • Ash Riot vs Esteban Molina - PWA International Championship

May 3 2009 - RumbleRock

  • D-Star and AJ Istria vs Phoenix and Zero
  • Mark Davis vs Mason Childs
  • Joey Russell Jr and Kyote vs The Ginja Ninjas
  • Johnny Luka vs Josh Haze
  • Johnny Gunn vs Esteban Molina - PWA International Championship

May 15 2009 - Rise of the Warrirors (Night 1)

  • Carlo Cannon vs Johnny Gunn - Round 1
  • Sorrow vs Seoul - Round 1
  • Mason Childs vs Robby Heart - Round 1
  • Adam Bruiser vs Mark Davis - Round 1
  • Crofty, Jak Arkham and Luke Watts vs Johnny Luka, Kyote and Zero
  • Esteban Molina vs Phoenix - Round 1
  • Hartley Jackson vs Ash Riot - Round 1
  • Jessie McKay vs Sway
  • Damian Slater vs Champaign Pyro - Round 1
  • AJ Istria vs Blakestone - Round 1

May 16 2009 - Rise of the Warriors (Night 2)

  • Kyote and Zero vs Jak Arkham and Luke Watts vs D-Star and Rick Sterling vs Johnny Lukas and Johnny Gunn - PWAQ Tag Team Championship
  • Carlo Cannon vs Sorrow - Quarter Final
  • AJ Istria vs Damian Slater - Quarter Final
  • Mason Childs vs Adam Bruiser - Quarter Final
  • Esteban Molina vs Hartley Jackson - Quarter Final
  • Blakestone vs Champagne Pyro vs Crofty vs Josh Haze vs Robby Heart vs Seoul - PWA Queensland Championship
  • Kellie Skater vs Jessie McKay
  • Mark Davis vs Ash Riot
  • Rise of the Warriors Final Four-Way Elimination Match

July 18 2009 - The Bitter End

  • Kyote vs Josh Haze vs D-Star vs Robbie Irons
  • Sway and Kellie Skater vs Gizelle Gunn and Sara Jay
  • Sorrow vs Phoenix
  • AJ Istria vs Mason Childs
  • James Blade vs Seoul - PWA Queensland Championship
  • Ryan O'Hare and Sean O'Shea vs Johny Lukas and Johnny Gunn - PWAQ Tag Team Championship
  • Zero vs Kiel Steria vs Shane Haste vs Esteban Molina - PWA International Championship
  • Mark Davis vs Ash Riot - No DQ Match

August 15 2009 - Valley Fight Night 3

  • Chilli Richards and Carlo Canon vs Johnny Lukas and Johnny Gunn - PWAQ Tag Team Championship
  • Max Damage vs Kyote
  • Sorrow vs D-Star vs Zero vs Jade Diamond
  • Mark Davis vs Obie Cartel
  • Sway and Kellie Skater vs Jessie McKay and Shazza McKenzie
  • Mason Childs vs Ash Riot
  • AJ Istria vs Esteban Molina - PWA International Championship

September 26 2009 - Battle of Beenleigh

  • Obie Cartel vs James Blade
  • Kyote, Island Boy Si and Triple X Rated vs Joe and Josh Haze and Kobra Jones
  • Jessie McKay and Shazza McKenzie vs Sway and Kellie Skater
  • Mark Davis vs Zero vs Seoul - PWA Queensland Championship
  • The Fitness Maniacs vs Johnny Squared - PWAQ Tag Team Championship
  • AJ Istrai vs Ash Riot
  • Mason Childs vs Esteban Molina - PWA International Championship
October  17 2009 - Proving Ground
  • SexRock vs The Haze Brothers
  • Sorrow vs Kyote vs Adam Hoffman vs Robbie Irons
  • Carolo Cannon vs Robby Heart
  • Harley Wonderland vs Sara Jay
  • Jimmy Scarlett vs Zero - PWA Underground Championship
  • Mason Childs vs Damian Slater
  • Obie Cartel and Ash Riot vs The Fitness Maniacs - PWAQ Tag Team Championship

James Blade vs Mark Davis - PWA Queensland Tag Team Championship

  • The Nightmare Assassin Squad vs Team Underground

November 21 2009 - Valley Fight Night 4

  • Seoul vs Zero - PWA Underground Championship
  • Kyote vs Sorrow
  • D-Star vs Robbie Irons vs Sammy Lee Shayder vs Arcade Yellow
  • Obie Cartel vs Mark Davis - PWA Queensland Championship
  • The Haze Brothers vs Johnny Squared
  • Mason Childs vs Ryan Rollins
  • AJ Istria vs Ash Riot vs Esteban Molina - PWA International Championship

December 19 2009 - Summer Reign

  • Seoul vs Zero - PWA Underground Championship
  • Johnny Squared vs The Renegades vs The Fitness Maniacs - PWAQ Tag Team Championship
  • Mark Williamson vs Donnie St Michael - No DQ Match
  • D-Star vs Obie Cartel
  • The Brotherhood vs Kyote and Esteban Molina - No Holds Barred
  • Ash Riot vs AJ Istria - PWA International Championship

January 22 2010 - Living on a Prayer

  • AJ Istria vs Seoul
  • Carlo Cannon vs Zero - PWA Underground Championship
  • D-Star vs Russ O'Connor
  • Sorrow vs Kyote - Dog Collar Match
  • Robbie Irons vs Ash Riot - PWA International Championship
  • Mason Childs vs Dave O'Connor
  • Johnny Gunn vs Esteban Molina
  • Shadow Phoenix vs Obie Cartel
  • Zero vs Ash Riot - PWA International Championship

January 23 2010 - Rising Shadows

  • AJ Istria vs Mason Childs
  • Sorrow v Seoul
  • Sammy Lee Shayder vs Ash Riot - PWA International Championship
  • AJ Istria vs Esteban Molina
  • The Kiwi Killers vs Johnny Squared
  • Shadow Phoenix vs Zero vs D-Star vs Carlo Cannon
  • Mason Childs vs Esteban Molina

February 13 2010 - Four Man ShowDown

  • Seoul vs Johnny Lukas
  • Sorrow vs Zero vs Obie Cartel - PWA Queensland Championship
  • Rise of the Warriors Qualifying Rumble Match
  • The Haze Brothers vs The Fitness Maniac - PWAQ Tag Team Championship
  • Shadow Phoenix vs Johnny Gunn
  • AJ Istria vs Esteban Molina vs Mason Childs vs Ash Riot - PWA International Championship

March 20 2010 - Road to Warriors

  • Sorrow vs Josh Haze
  • Johnny Gunn vs Johnny Lukas
  • Seoul vs Joe Haze
  • Mason Childs vs Esteban Molina vs AJ Istria
  • Kyote vs Zero - PWA Underground Championship
  • D-Star vs Obie Cartel - PWA Queensland Championship
  • Rocky Menero vs Ash Riot - PWA International Championship

March 29 2010 - Nambucca Cup

  • Robbie Irons vs Louie Hardwood
  • AJ Istria vs D-Star - Nambucca Cup Round 1
  • Sorrow vs Joe Haze - Nambucca Cup Round 1
  • Johnny Gunn vs Johnny Lukas - Nambucca Cup Round 1
  • Bishop Sommers vs Mason Childs - Nambucca Cup Round 1
  • Nambucca Cup Round 2
  • Nambucca Cup Round 2
  • Josh Haze vs Zero - PWA Underground Championship
  • Nambucca Cup Finale

April 10 2010 - Farewell Obie Cartel

  • Johnny Lukas vs Joe Haze
  • Kyote vs Dustin Dice
  • Ashe vs Robbie Irons vs Sammy Lee Shayder vs Louie Hardwood
  • Sorrow vs Josh Haze
  • Esteban Molina vs Johnny Gunn
  • Mason Childs vs Seoul
  • Zero vs D-Star - PWA Queensland Championship
  • Ash Riot vs Carlo Cannon vs AJ Istria vs Obie Cartel - PWA International Championship

High Impact Wrestling

September 27 2014 - Act On Instinct

  • Lependra vs Kira Sommers - Australian Womens Championship (From Snakepit)
  • Kira Sommers vs Miss Fortune - Australian Womens Championship (From Snakepit)
  • Ryze Havok vs DeeJay Havok
  • Stephen Magnus vs Sebastian Matters
  • Jordan James vs Jake Nova
  • Sara Jay vs Kira Sommers vs Lependra - Australian Womens Championship
  • Mick Moretti vs Spaceboy Dacey
  • WB Bellows vs Demon vs PJ O'Connor vs Dallas Sommers - Australian Championship

November 21 2014 - CrossRoads

  • The Hotrodz vs The Havoks
  • Renegade vs Tim Kade vs Bobby V vs Cyprian Carter
  • Kaos vs Ethan Hughes
  • Kira Sommers vs Izzy Shaw - Australian Womens Championship
  • Rufio vs Alex Titan
  • Slade Mercer vs WreckinBall Wilson
  • Vinny Dunn and Kingi vs South Australian Serial Killers
  • Dallas Sommers vs Matt Bailey

January 12 2015 - New Genesis

  • AJ Istria vs Rionne Fujiwara - Match 1 - From Japan April 25 2014
  • AJ Istria vs Rionne Fujiwara - Match 2 - From Japan May 29 2014
  • PJ OConnor vs Taxman
  • Sara Jay vs Izzy Shaw
  • Slammin Sam vs Zepthia vs Stephen Magnus vs Khayos
  • Jesse Daniels vs Blair Seeker
  • Thirteen vs Matt Hayter vs Thomas Hockley vs Cyprian "Johnny Hardwood"
  • Deejay Havok vs Bryan Lawson - Queensland Championship
  • Ryze vs Matt Lawson - Australian Championship
  • AJ Istria vs Rionne Fujiwarra - Match 3

February 28 2015 - Battleground Bribie

  • Matt Hayter vs Chip Havok
  • Sara Jay - Minzy Montana vs Kira Sommers - Australian Womens Championship
  • PJ OConnor vs Slammin Sam vs Daniel Payn
  • M2P vs Ricky Rembrandt
  • Tim Kade vs Ethan Hughz
  • Australian Wolf Mason Childs vs Thirteen
  • Ryze and DeeJay Havok vs Brian and Matt Lawson - Australian and Queensland Championships

===North Coast Pro Wrestling February 27 2016 - WrestleSlam

  • DeeJay Havok vs Ryze Havok - Australian Championship
  • Flame vs Lady Bella
  • Abaddon and The Misfit vs The Gentlemens Club
  • Kurtis James and Barry King vs D'Licious and Jackson Spade
  • Chad Waugh vs Ceasar
  • Matt Wolf vs Mr Saturday Night

April 30 2016 - Re*Action

  • Ceasar vs Luciano DaVinci vs Paris vs Mehemt
  • Blacktown Brawler vs Kasai
  • VIP vs Abaddon and Misfit
  • Matt Wolf vs Barry King
  • Johnny Vascetti vs DeeJay Havok vs Jackson Spade vs ????? vs ????? - Five Man Gauntlet
  • D'Licious vs Mr Saturday Night
  • Harley Wonderland vs Flame - Australian Womens Championship
  • Chad Waugh vs Kurtis James
  • Ryze Havok vs Dean Draven - Australian Championship

Chaos Championship Wrestling

October 15 2016 - Rise of the Warriors

  • Johnny Hardwood vs Blizzard - Round 1
  • DJ Havok vs Chip Havok - Round 1
  • Blakestone vs Cesar - Round 1
  • Luciano vs TNT
  • Rise of the Warriors Semi Final 1
  • Rise of the Warriors Semi Final 2
  • Savannah Summers vs Niki Nitro - Australian Women's Championship
  • Ryan Molloy vs Dean Draven - Australian Championship
  • Rise of the Warriors Final

December 10 2016 - Summer Reign: Beat the World

  • Ryan Molloy's Warm Up Open Challenge
  • Mark Davis vs Jack Pain
  • SebMax vs Silverado
  • Echo vs Cesar
  • Sam Scales vs Ryan Molloy - Australian Championship
  • Tarlee vs Savannah Summers - Australian Women's Championship
  • Damien Slater vs DeeJay Havoc - CCW Championship

February 18 2017 - Battleground Bribie 2

  • Ryan Molloy vs Chip Havok
  • EC Diamond vs Johnny Hardwood
  • Jack Pain vs Blakestone vs Rabies the Clown - Australian Championship
  • Thirteen vs Rick Rembrandt
  • Nikki Nitro vs Savannah Summers - Australian Women's Championship
  • Tommy Hellfire vs DeeJay Havok - CCW Championship

April 21 2017 - Victory is Ours

  • Weird One vs Troll
  • Drake and TNT vs Echo and Renegade
  • EC Diamond vs 5 Star Flash
  • Cesar vs Blakestone
  • Thirteen vs Tommy Hellfire - CCW Championship
  • DeeJay Havok vs Morbid
  • Azalea vs Nikki Nitro - Australian Women's Championship
  • Johnny Hardwood vs Jack Pain vs Rene Dupree - Australian Championship

June 3 2017 - Valley Invasion

  • TJ Adams vs Aiden Miller
  • BeeBoy vs Jax Jordan vs Jarrod Idol
  • DeeJay Havok vs Johnny Hardwood - Queensland Championship
  • Bindi Valentine vs Nikki Nitro - Australian Women's Championship
  • Jax Jordan vs Jarrod Idol
  • Jake Gibson vs Jack Pain - Australian Championship

August 25 2017 - Hot August Fights

  • Jasmin vs Tarlee
  • Keegan vs EC Diamond
  • Dean Draven vs Jackson Spade
  • Callum Collins vs DeeJay Havok vs Johnny Hardwood - Queensland Championship
  • Spaceman Dacey vs Jack Pain - Australian Championship
  • ZuZu and Emerald Warrior vs Leon Tully and Ryan Molloy
  • Tommy Hellfire vs TNT - CCW-AWF Championship Unification Match

October 27 2017 - Rise of the Warriors

  • EC Diamond vs Callum Collins - Round 1
  • Rielly vs Jasmin - Australian Women's Championship
  • ZuZu vs Johnny Hardwood - Round 1
  • Keegan vs Troll - Round 1
  • Emerald Warrior vs Ezy Eezdon - Round 1
  • Rise of the Warriors Round 2
  • Rise of the Warriors Round 2
  • Thirteen vs Ricky Rembrandt vs DeeJay Havoc - Queensland Championship
  • Rise of the Warriors Finale

December 12 2017 - Summer Reign

  • 5-Star Flash vs Blair Seeker
  • Emerald Warrior vs Mitch Ryder vs Tweedle
  • Australasia's Most Wanted vs Johnny Hardwood and Bushido
  • Goran vs Kingston Eclipse
  • ZuZu vs Lucha-Idiot - Hardcore Match
  • DeeJay Havoc vs EC Diamond - Queensland Championship

January 26 2018 - Valley Invasion 2

  • Australasia's Most Wanted vs Bushido and Johnny Hardwood
  • Darious Vega vs Goran
  • TJ Warrior vs Emerald Warrior - Australian/International Championship
  • PJ O'Connor vs Bushido
  • Emerald Warrior vs Onyx - Australian/International Championship
  • TNT vs XXX-Rated - AWF Australasian-Commonwealth Championships
  • ZuZu vs Philippine Dream - Hardcore Valley Street Fight

August 18 2018 - Rise of the Warriors

  • Johnny Hardwood vs Alex Cuevas - Round 1
  • Kobra Jones vs The Wolfman - Round 1
  • Bushido vs Johnny Maverick - Round 1
  • G.U.N. vs Reverend Death - Round 1
  • Rhys Rayzelle vs Johnny Whiplash
  • Dillon Hardwood's Open Challenge
  • The Warriors vs The Thornes
  • Rise Finale Fourway Elimination Match

September 1 2018 - Valley Invasion 3

  • Johnny Starr vs Johnny Hardwood
  • Jesse Daniels vs Dillon Hardwood
  • Bushido vs Emerald Warrior - International Championship
  • Johnny Starr vs Johnny Hardwood vs Rhys Rayzelle
  • 05 Jesse Dainels and Tim Kade vs JL Gold and Jaxon Cross

August 3 2019 - Rise of the Warriors

  • Dean Draven vs El Jaguar - Round 1
  • DB Robinson vs Vinnie Bronson - Round 1
  • Jace Chalmers vs Birdman
  • Keegan Brettle vs Tony Cruise - Round 1
  • Dan Archer vs Johnny Starr - Ringside Addiction Championship
  • Rise of the Warriors Round 2
  • Rise of the Warriors Round 2
  • Rise of the Warriors Finale
  • Kington Eclipse vs Blakestone - Wollongong Championship

August 24 2019 - AWF Queensland's State of Origin

  • TNT vs Phoenix
  • The BroJo vs Lindstrom and Rukker - AWF Tag Team Championship
  • Blair Seeker vs Johnny Starr - Ringside Addiction Championship
  • JayMe vs Jason Hyde
  • Kaymor vs Rhys Rayzelle
  • Team Qld vs Team NSW

December 11 2020 - Rise of the Warriors

  • JB Hazard vs Benny The Back Rower - Round 1
  • Miles Malice vs Muzzdog - Round 1
  • Mat Gauge vs Matthias Clock - Round 1
  • Ox King vs Xero - Round 1
  • Rise of the Warriors - Round 2
  • Rise of the Warriors - Round 2
  • Rise of the Warriors - Final

February 6 2021 - A Storm Is Coming

  • Axton Ursus vs Mikey Lord
  • El Jaguar vs Jack Zimmer
  • Wesley Williams vs Birdman
  • Jengis Kong vs Jack Dullahan
  • Nikki Poteet vs Flame vs Jasmin - Gauntlet Match
  • Doomination vs Vagrant Boys - Sydney Tag Team Championship
  • Grant Linstrom vs Keegan Brettle - Sydney Interim Championship

Other Events

November 4-5 2011 - World Wrestling Xtreme

  • The Shinju Soldiers vs Trent Brash & Nick Eclipse
  • Alexi Papadopolous vs Dan Damage
  • Ricky Diamond vs Alex Haize vs Slick Steve
  • Luke Gallows vs Marko Mitra
  • TJ Star vs Baby Devine - Australian Women's Championship
  • Baby Devine vs TV Star - Australian Women's Championship
  • Jungle Cat vs Justin Newman
  • Wade Champion vs Xavier Black
  • Luke Gallows, Justin Newman and Alexi Papadopolous vs Jungle Cat, Marko Mitra and Dan Damage

September 8 2012 - AWA Live at Bray Park

  • Johnny Lukas vs Kelso Kahoniz
  • Daniels Zero Promo
  • Jake Nova and Diego Fel Duiago vs Alex Sheppard and Jack Haggard
  • Mark Davis vs Corey J Rush vs Josh Haze
  • Storm vs Sara Jay
  • Bray Park Battle Royal
  • Jesse Daniels vs Zero - AWA Championship

January 19 2013 - Prowl: Welcome to the Jungle

  • Rip Rielly vs Jon Farrar
  • Dean Draven vs Slammin Sam vs Chad Skyze
  • Jake Nova vs Johnny Lucas
  • Mystery vs Ben Farrar
  • Drew Steele and Chris Creed vs Lucas Gold and Limbo
  • Storm vs Brenda Devine
  • Rip Rielly vs Jake Nova vs Mystery vs Chad Skyze - Fatal Fourway: Prowl Championship

August 18 2013 - AWA at the Eagleby Fair

  • AJ Istria vs Johnny Lukas
  • Jake Nova vs PJ O'Connor vs Kelso Kahoniz
  • Australian Wolverine Mason Childs vs David D'Angelos
  • Kelso Kahoniz vs Johnny Lukas
  • AJ Istria vs Jake Nova vs Dave D'Angelos
  • PJ O'Connor vs Kobra Jones
  • Australian Wolverine Mason Childs vs Jesse Daniels - AWA Championship
  • Jake Nova vs Dave D'Angelos
  • AJ Istria vs Kobra Jones
  • Australian Wolverine Mason Childs and Johnny Lukas vs Jesse Daniels and Kelso Kahoniz

February 22 2014 - UPW Origins

  • Storm vs Miami
  • Brian Angels vs Cyprien vs Phoenix
  • Culture Kings vs Eurosugar
  • Renegade vs Jordan James
  • The Hockleys vs Snakes and Ladders
  • D-Volt vs Dave Law
  • UPW Tag Team Championship Crowning Match
  • Mike Burr vs Jake Nova
  • Josh Shooter vs Rip Rielly - UPW Championship

April 26 2014 - UPW Paragon

  • Lucas Gold and D-Volt vs Thomas and David Hockley - Tag Team Championships
  • Brian Angels vs Cyprien Carter vs Kobra Jones
  • 10-Man Paragon Match
  • Jake Nova vs Benny Factor
  • Sara Jay vs Toni Storm vs Savannah Summers - Riot City Wrestling Women's Championship

April 11 2015 - UPW Defiance of Destiny

  • Street Revolution vs The Duality Theory
  • Lucas Gold vs Alex Shepard
  • Satasfaction (w Dave Hockley) vs Lil Thugz
  • Spaceman Dacey vs Jade Diamond
  • Kobra Jones vs Dallas Sommers
  • Sara Jay vs Catherine Mynx & Kira Sommers
  • D-Volt vs Jack Nova - Paragon Championship
  • Rip Rielly vs His Royal Tenis - UPW Championship

July 28 2018 - Adrenaline Pro Wrestling

  • Mike Kaos vs Scotty Hellhound
  • Tyson Baxter vs Aidan Miller
  • Cody Swift vs Gabriel Wolf
  • APW Tag Team Championship Mega-Ladder Match
  • Ritchie Taylor vs Robbie Eagles
  • Tecneko vs Chris Law vs Xavier Black - APW Championship
  • Syd Parker and Erika Ried vs Taylah Rose and Cletus
  • Jayson Crash vs Zane Zodiac - I Quit Match

April 6 2019 - Premier Pro Wrestling: State Warfare

  • Kid Valiant vs Corey Pierson
  • JL Gold vs Ritchie Taylor
  • DNA vs Rip Riley-Renegade vs Jason KRUSHER Cole-Inmate211
  • Queen Bianka vs Vixsin
  • Jackson Spade vs Maddog
  • Gabrial Wolfe vs Kellyanne
  • Emman The Kid vs Jett Rouka vs Jayden Jacobs vs Halcyon
  • Adonis vs Alan Payne
  • Jack Pain vs Ali - Champion vs Champion

July 20 2019 - Nightfall Wrestling: BundyPop

  • Dylan Hardwood vs Bushido
  • Gator vs Rhys Rayzelle
  • Johnny Hardwood vs Rick Lloyd
  • Kaybor vs Rick Lloyd
  • Team Bushido vs Team Hardwood
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.